Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Vitajte na stránke hokejbalového mužstva HBK  Medokýš Martin. Dúfam, že sa vám stránka bude páčiť , s pozdravom Šavi.

 

Obrazek

 

 

 

V nedeľu / 3.11. / sa uskutoční 2.turnaj Severomoravskej ligy U-9 / 2011 a mladší / v Karvinej !!!

/ - HBC Malenovice 18:0 a 13:0 , - SHC Opava 9:0 a 9:1 , - HBK Karviná 4:0 a 4:0 , góly : D.Jancko 27 , P.Greňo 24 , F.Škoda 6 /

V nedeľu / 10.11. / sa uskutočnil 4.turnaj Severomoravskej ligy U-13 / 2007 a mladší / v Karvinej !!!

/ - SHC Opava 6:0 , góly : A.Hanus 4 , D.Donoval 2 , - HBC Malenovice 7:1 , góly : A.Hanus 4 , J.Lalík 2 , D.Donoval , - HBK Karviná 4:3 , góly : A.Hanus 3 , J.Lalík , - Enviform Třinec 6:0 , góly : A.Hanus , D.Donoval , E.Siliquini po 2 /

V nedeľu / 17.11. / sa uskutočnil 3.turnaj Moravskej ligy U-11 / 2009 a mladší / v Opave !!!

/ - HBK Karviná 9:0 , - Enviform Třinec 6:0 , - Sokol Poruba 11:0 , - HBK Kyjov 4:3 , - Bulldogs Brno 7:0 , góly : J.Augustín 15 , D.Jancko 8 , P.Šelmek , R.Kralovanský po 5 , P.Kajan 4 /

V sobotu / 29.2. / odohrala U-15 / 2005 a mladší / 6.dvojkolo Moravskej ligy U-15 v športovej hale na Podháji proti Kyjovu !!!

/ 4:2 , góly : T.Porubský 2 , M.Zajac , A.Jankovič a 7:4 , góly : A.Hanus 3 , A.Jankovič , M.Štilla , T.Porubský , J.Purda /

V sobotu / 4.7. / sa uskutočnil 4.extraligový turnaj U-10 / 2010 a mladší / v Topoľčanoch !!!

/ - Kometa Vrútky 4:1 , góly : A.Pavličko , J.Božik , R.Kraľovanský , N.Jadroň , - Rebels Topoľčany modrí 1:4 , gól : J.Božik , - Rebels Topoľčany žltí 3:5 , góly : D.Jancko 2 , R.Kralovanský , - Gajary Flames 2:0 , góly : F.Šleboda , A.Pavličko /

U-10 skončila v extralige na 2.mieste !!!

/   15 zápasov   ,   9   2   4   55:32   20 bodov   /

Od 10.-12.7. sa uskutočnil NITRAWA CUP U-16 / 2004 a mladší / : /  piatok : - Corgoni Nitra 3:0 , góly : R.Chrastina 2 , B.Haviar , - HK Nitra 5:4 sn , góly : M.Galovič 2 , M.Zajac , D.Nátny , R.Chrastina , - Nitrianski Rytieri 6:2 ,góly : B.Haviar , M.Zajac po 2 , M.Galovič , R.Chrastina , nedeľa : - Iepurii DNV 0:4 , semifinále : - Iepurii DNV 2:7 , góly : M.Zajac , F.Korman , o 3.-4.miesto : - Corgoni Nitra 1:0 /

U-16 skončila na 3.mieste !!!

Od 10.-12.7. sa uskutočnil NITRAWA CUP U-12 / 2008 a mladší / :    / piatok : - Iepurii DNV 4:0 , góly : S.Urmín , J.Ďurčo , F.Kovalčík , T.Strážovec , - Nitrianski Rytieri 9:1 , góly : J.Ďurčo 4 , T.Strážovec 2 , S.Urmín , M.Barényi , D.Vangorík , sobota : - Popradskí Piráti 18:2 , góly : T.Púpava , S.Urmín po 4 , J.Ďurčo , M.Barényi T.Strážovec po 3 , J.Augustín , - CVČ Lords Ball Svit 5:1 , góly : J.Ďurčo 4 , T.Adamčík , semifinále : - Nitrianski Rytieri 9:0 , góly : J.Ďurčo , T.Strážovec , T.Púpava po 2 , M.Barényi , D.Jancko , J.Augustín , nedeľa : finále : - Iepurii DNV 5:1 , góly : S.Urmín 2 , M.Barényi O.Botka , T.Strážovec /

U-12 skončila na 1.mieste !!!

V sobotu / 11.7. / sa uskutoční finálový turnaj extraligy U-16 / 2004 a mladší / v Spišskej Belej !!!

/ štvrťfinále : - ŠK 98 Pruské 3:1 , góly : A.Jankovič 2 , D.Duong , semifinále : - Slovan Bratislava 3:0 , góly : D.Duong 2 , M.Galovič , finále : - MŠK Spišská Belá 0:1 /

U-16 skončila v extralige na 2.mieste !!!

/   19  zápasov   ,   12   2   5     69:21     26  bodov   /

Od 11.-12.7. sa uskutoční NITRAWA CUP U-14 / 2006 a mladší / :    / sobota : - Popradskí Piráti 6:1 , góly : Ľ.Janík , S.Svetlák , J.Chmelík po 2 , - Iepurii DNV 1:0 sn , gól : M.Piško , - Nitrianski Rytieri 2:3 , góly : M.Piško , J.Chmelík , nedeľa : semifinále : - Iepurii DNV 2:1 , góly : P.Hanák , J.Chmelík , finále : - Nitrianski Rytieri 2:8 , góly : J.Šmiček , J.Chmelík /

U-14 skončila na 2.mieste !!!

V sobotu / 18.7. / sa uskutočnil finálový turnaj extraligy U-14 / 2006 a mladší / na zimnom štadióne v Poprade !!!

/ štvrťfinále : - Nitrianski Rytieri 3:0 , góly : M.Franek , D.Matuška , R.Jancko , semifinále : - Žochári Topoľčany 3:2 , góly : M.Franek 2 , J.Lalík , finále : - MŠK Spišská Belá 2:5 , góly : M.Franek , J.Purda /

U-14 skončila v extralige na 2.mieste !!!

/   19  zápasov   ,   13   2   4     84:29     28   bodov   /

V sobotu / 25.7 / sa uskutočnil finálový turnaj extraligy U-12 / 2008 a mladší / v Bratislave !!!

/ semifinále : - Hokejbal Prešov 6:3 , góly : F.Kovalčík 2 , T.Púpava , O.Botka , M.Barényi , M.Krupec , finále : - SAV Lamač 3:2 , góly : S.Urmín 2 , J.Ďurčo /

U-10 skončila v extralige na 1.mieste !!!

/   18  zápasov   ,   12   0   6     85:55     24   bodov   /

Od 1.-2.8. sa uskutočnil mini Vranov cup U-15 / 2005 a mladší / !!!

/ sobota : - HK Humenské Levy 3:1 , góly : P.Hanák , A.Jankovič , R.Jancko , - Sršne Košice 4:2 , góly : M.Jesenský 2 , A.Jankovič , P.Hanák , - Humenské Levíčatá 14:0 , góly : M.Franek 4 , T.Porubský , A.Jankovič po 3 , P.Hanák , H.Hogh , A.Hanus , R.Kohút , nedeľa : - štvrťfinále : - MŠKM Trebišov 3:1 , góly : A.Jankovič 2 , T.Porubský , - semifinále : - Kelti Beroun 5:2 , góly : P.Vaverčák 2 , R.Kohút , M.Štilla , T.Porubský , - finále : - HK Mládež Michalovce 1:5 , gól : T.Porubský /

U-15 skončila na 2.mieste !!!

V nedeľu / 16.8. / sa uskutočnil ,,Summer cup U-10" v Topoľčanoch !!! / - Iepurii DNV 1:6 , gól : D.Jancko , - Rebels Topoľčany ,,C" 11:3 , góly : R.Kralovanský 4 , J.Strážovec 3 , D.Jancko , T.Koltner po 2, - Lord Ball Svit 0:8 , - Rebels Topoľčany ,,B" 3:3 , g´´oly : T.Koltner 2 , R.Kralovanský /

U-10 skončila na 5.-6.mieste !!!

 

17-19.5.2019 sa uskutočnil MAMUT CUP U14 2019  Martine a Vrútkach. Podujatie finančne podporil Žilinský samosprávny kraj.

KONEČNÉ PORADIE

1. HBC Iepurii DNV
2. HBK Kometa Vrútky
3. ŠK 98 Pruské
4. MŠK Spišská Belá
5. HBK Medokýš Martin
6. ŠK Rebels 91 Topoľčany
7. HK Sršne Košice
8. L2 Hockey Gajary Flames
9. HBK Žochári Topoľčany
10. HBK Adler Trebišov
11. HBK Bošany
12. HBK Nitrianski Rytieri Nitra

Všetky výsledky : http://www.hokejbal.sk/?q=clanok/iepurii-dnv-vitazmi-mamut-cupu-u14/2669

 

 

 

 

 

Tréning U-16 / 2004 a mladší / každý utorok na sokolovni od 17:00 do 18:30 !!!   od 1.6.2020

 

Tréning U-14 / 2006 a mladší / každú stredu na sokolovni od 17:00 do 18:30 !!!  od 1.6.2020

 

Tréning U-12 / 2008 a mladší / každý pondelok na sokolovni od 17:00 do 18:30 !!!   od 8.6.2020

 

Tréning U-10 / 2009 a mladší / každý pondelok na sokolovni od 17:00 do 18:30 !!!  

od 8.6.2020